Techvaco s.r.o. – super hry na zahradu

Bavte se s našimi venkovními hrami pro děti i dospělé

Objevte skvělou zábavu na chatu či chalupu. Venkovní hry pro děti i dospěláky si vychutnáte s adrenalinem, který u stolu nezažijete. Objednejte si společenské hry na zahradu - Ruské kuželky nebo Člověče, nezlob se! Vhodnější dárek pro celou rodinu nevymyslíte. A navíc z recyklovaného plastu.

  • Dolní Libina 148
  • 788 05 Libina
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Adrenalinová zábava pro rodinu i přátele? Hry na zahradu

Hledáte zábavu na chatě či chalupě, která by se odehrávala na zahradě? Není nad čerstvý vzduch a spoustu slunce. Ale hlavně nad hodně přátel a známých, kteří si rádi užijí herní adrenalin, stejně jako Vy. Do obýváku jich vměstnáte pár, zato venkovní hry může hrát třeba celá vesnice. Naše hry na zahradu se Vám budou skvěle hodit. Navíc je všichni znají, takže se nemusíte zatěžovat vysvětlováním složitých pravidel. Uvelebíte se v altánku nebo zahradním posezení, gril už máte rozžhavený a chystáte jídlo i pití, abyste doplnili síly po bojích v Ruských kuželkách nebo zahradním Člověče, nezlob se! Ruské kuželky si můžete koupit v kompletu – sadu kuželek s koulí, šibenici pro pevnou instalaci, základnový rám a řetízek pro zavěšení koule. Nebo zvolte luxusní variantu s rámem a šibenicí ze satinovaného nerezu.

Venkovní hra pro děti

Společenskou hru Člověče, nezlob se! zná každý a zvlášť děti. Ve venkovním provedení má ještě větší kouzlo než jako stolní hra. Kompletní sada pro tři hráče – levnější varianta – obsahuje 9 kuželek, hrací podložku a hrací kostku. Velikost podložky je 1,9 x 1,9 metru, vyrábíme ji z pevné nenasákavé plachtoviny a je odolná vůči UV záření. Nebo si pořiďte sadu pro čtyři hráče s velikostí podložky 2,1 x 2,1 metru. K oběma hrám si můžete kdykoli dokoupit jednotlivé prvky, třeba novou kuželku, hrací kostku, šibenici, základový rám nebo řetízek. Naše venkovní hry přispívají nejen k dobré pohodě, ale také k lepší fyzické kondici.

E-shop

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Dle telefonické dohody!

Kuželky a hrací kostky

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.